Polecane Czerwone Wytrawne


Promocje

Polecane Wina z La RiojaHiszpańskie Specjały


Akcesoria do Wina


Nasze Winnice


Latest Posts

 • DŁUGI WEEKEND W WINOKO

  Marta Bialkowska
 • Degustacja w naszych sklepach

  W dniach 25-27 sierpnia zapraszamy na degustację win w naszych sklepach. Degustacji towarzyszyć będzie poniższa promocja!!! Zapraszamy również na półtwarde sery kozie i owcze, oliwki Manzanilla, do tego genialna oliwa z oliwek "Hacienda del Carche" odmiany Arbequina i Picual. W tym tygodniu DEGUSTUJEMY I PROMUJEMY: Casa de la Ermita Viognier Blanco, D.O.P. Jumilla Hacienda del Carche Rosado, D.O. Jumilla Cuarto Creciente Tempranillo Tinto, Ribera Del Duero

  Jorge Marroqui Lopez
 • Degustacja Valonga Rose

  Zapraszamy na degustację Valonga Rose: półwytrawne wino z regionu Aragon, półtwarde sery kozie i owcze, oliwki Manzanilla, do tego genialna oliwa z oliwek "Hacienda del Carche" odmiany Arbequina i Picual.

  Jorge Marroqui Lopez
 • Festiwal Wina i Sery

  Jako Hiszpan i miłośnik oryginalnych, tradycyjnych win hiszpańskich zaprezentuję Państwu, w sposób prosty i uporządkowany, naszą kulturę winiarską, oferując wybór najlepszych win z każdego regionu, produkty wyselekcjonowane ze względu na swoją wysoką jakość, mające na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, zawsze w najlepszych cenach.

  Jorge Marroqui Lopez